Košík

Set Šrí jantra

Přívěsek má průměr 25 mm a je zavěšený na nerezovém řetízku o délce 47 cm. Prsten má hlavu o velikosti 25 mm a šína je nastavitelná v rozmezí 18 - 20 mm. Přívěsek a prstýnek jsou vyrobeny z nerezové oceli.

935 

ks

Šrí jantra

jeden ze symbolů posvátné geometrie obsahující starověké posvátné významy. Univerzální láska, božská harmonie, moudrost a mír. Velké vnitřní štěstí a duševní i tělesné zdraví. Ochrana před negativními energiemi a nebezpečím. Umožňuje meditaci v mnoha aspektech a rovinách. Pomáhá sebeovládání, vytrvalosti a klidu, usměrňování citů a tužeb.

Původ: Nejstarší indická jantra (asi 12 000 let).
Symbolika: Ve šrí jantře lze rozeznat jak "zlatý řez", tak i strukturu atomu vody. Podle indického učení symbolizuje božskou prasílu, která vyvolává vznik a pomíjení všeho. Trojúhelníky směřující vzhůru symbolizují elementy ohně a vzduchu, trojúhelníky směřující dolů vodu a zemi a tím celkovou konstrukci stvoření a přírody. Jedná se o jistý druh růžence.

Přívěsek má průměr 25 mm a je zavěšený na nerezovém řetízku o délce 47 cm. Prsten má hlavu o velikosti 25 mm a šína je nastavitelná v rozmezí 18 - 20 mm.

Výroba : Roman Kopecký

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie