Košík

Přívěsek Sluneční květ s měsíčním kamenem

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a průměr kruhu je 35mm. Ve středu přívěsku je zasazený měsíční kámen. Přívěsek je zavěšený na nerezovém řetízku o délce 47,5 cm.

590 

ks

Sluneční květ

Přívěsek podporuje umění se rozhodnout ve správné chvíli. Propojuje mozkové hemisféry, pomáhá dostat se do svého středu a spojit se s intuicí.

Měsíční kámen                                                                                                                                                                                            
je úzce spjat s Měsícem a intuicí. Přitahuje lásku a řeší milenecké problémy. Zajišťuje klidný spánek. Mírně ochranný zvláště na cestách. Obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup. Vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce. Na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit.                                                             
Léčebné využití: léčí horní zažívací trakt a odstraňuje z něj citové napětí, působí na trávicí a reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a průměr kruhu je 35mm.Ve středu přívěsku je zasazený měsíční kámen. Přívěsek je zavěšený na nerezovém řetízku o délce 47,5 cm.

 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie