Přívěsek Spirála

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a průměr kruhu je 35 mm.Spirála je symbolem životní energie, neboli hadí síly a současně stavem extáze, stavem mysli, v němž je možné vidět věci minulé i budoucí. Největší útvary ve vesmíru mají rovněž tvar spirály, stejně jako vodní víry na Zemi.

400 

ks

Spirála

je symbolem životní energie, neboli hadí síly a současně stavem extáze, stavem mysli, v němž je možné vidět věci minulé i budoucí. Největší útvary ve vesmíru mají rovněž tvar spirály, stejně jako vodní víry na Zemi.

Pravotočivá spirála odpovídá procesům na Zemi. Doprava se otáčejí hodinové ručičky, doprava rostou všechny popínavé rostliny. Pravotočivá spirála se používá, když chceme, aby se přání stalo realitou. Spirála posiluje představivost a podporuje nás při plnění našich cílů. Pokud nad ní meditujeme, co nejživěji si představíme naše přání a „vložíme“ je do spirály. Přání se musí týkat něčeho, čeho chceme dosáhnout, mělo by to tedy být přání získávací. Rituály se dělají v době dorůstající fáze Měsíce a o úplňku.
Pomocí meditací nad pravotočivou spirálou se můžeme omlazovat a regenerovat. Populární DNA má rovněž tvar pravotočivé spirály.

Levotočivou spirálu použijeme při rituálech, když se chceme něčeho zbavit. Takovéto rituály je vhodné provádět během ubývající fáze Měsíce nebo při Novu. Pomocí spirál se můžeme zbavit negativní energie a léčit nemoci. Také můžeme spirálu přiložit na nemocné místo. Stejně jako nás může spirála zbavit nemocí, ochrání nás i před nepříjemným člověkem, aby nám nemohl škodit.

Přívěsek lze používat oběma způsoby.

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a průměr kruhu je 35 mm.

Řetízek není součástí výrobku.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie