Košík

Přívěsek ÓM s květem života

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a průměr kruhu je 35mm nebo 45 mm. Symbol Om má léčivé a zklidňující účinky, zejména po velké námaze, ale i po prodělané těžké nemoc

430 

Vyberte velikost

25mm
35mm
45mm
ks

Symbol Om

má léčivé a zklidňující účinky, zejména po velké námaze, ale i po prodělané těžké nemoci

Óm je symbolem absolutního sjednocení všech moudrostí, přináší stav klidu, jednotu.
Óm je starověký indický znak, který vystupuje v hinduistickém náboženství. Je to vizuální forma magického zvuku, mantry, usnadňující prozření, osvícení a sjednocení s nejvyšším principem. Umístění na květu života přináší stav klidu a souznění se všemi živými tvory. Je symbolem absolutna, sjednocení všech moudrostí.

Květ života

Jeden ze symbolů posvátné geometrie obsahující starověké posvátné významy. Je to vizuální propojení vláken života skrze všechno živé.obsahující záznamy z Akášy. Obsahuje všech 5 platónových těles. Podle Platóna se oheň skládal ze čtyřstěnů, vzduch z osmistěnů, voda z dvacetistěnů a země z krychlí, obrys světa pak tvořil dvanáctistěn. Pravidelným mnohostěnům se ještě dnes říká "platónova tělesa. Obsahuje též Kabalistický strom života, Metatronovu kostku(krychli), Davidovu hvězdu -Merkabu, Spirálu vědomí.

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a průměr kruhu je 25 mm, 35mm a 45 mm. Symbol Om má léčivé a zklidňující účinky, zejména po velké námaze, ale i po prodělané těžké nemoci.

Výroba : Roman Kopecký

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie