Košík

Přívěsek Pochopení (28 mm) s olivínem

Přívěsek Mandala Pochopení je vyrobený z nerezové oceli a průměr kruhu je 28 mm a v jeho středu je zasazený apatit. Mandala představuje propojení hmoty a ducha. Našim prvotním záměrem je projev a k tomuto projevu v atomární hmotě je potřeba tělesné formy . Zde se setkává duch s hmotou, ve které se duch učí o sobě samém, a svém okolí.

540 

Přívěsek s řetízkem
ks

Pochopení

Mandala představuje propojení hmoty a ducha . Našim prvotním záměrem je projev a k tomuto projevu v atomární hmotě je potřeba tělesné formy . Zde se setkává duch s hmotou, ve které se duch učí o sobě samém, a svém okolí. Spirály, respektive jejich teoretické středy symbolizují body pozornosti, ve kterých se vlivem soustředění zahušťují částice okolní hmoty. Pokud se toto děje s jasným záměrem, uvědoměním a otevřeností lze dosáhnout pochopení v dané „oblasti“. Propojení spirál je alegorie pochopení, kdy se jednotlivá dílčí pochopení projevu spojí a kvantově naváží

Olivín/Peridot

Léčebné užití: léčí brzlík, plíce, srdce, močový měchýř, slezinu, zrak, trávicí ústrojí a vředy. Uklidňuje, má regenerační účinek na tkáně. Působí na kůži. Posiluje metabolizmus, pomáhá při porodu. Mírní depresi. Čistí játra, je účinný po kousnutí hmyzem.
Užití: ochrana, láska, štěstí, peníze
Vlastnosti: náleží receptivní energii, elementu země a planetě Venuši.
Přitahuje peníze, lásku a štěstí, používá se jako ochranný amulet. Tiší vztek a nervozitu, podporuje klidný spánek, odráží negativitu zpět k majiteli. Čistí srdeční čakru a solar plexus, odstraňuje staré pocity viny a lpění na minulosti. Podporuje rychlý duchovní růst. Pomáhá při odpuštění, potlačuje žárlivost a lítost. Pomáhá přijmout odpovědnost za vlastní život. Zamezuje letargii. Léčí problematické vztahy.
Barva: olivová, žlutozelená, medová
Země původu: Brazílie, Egypt, USA
Technický popis: minerály tvoří izomorfní řadu forsteritu. Průsvitný, vulkanického původu. Tvrdost: 6,5-7

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli. Velikost přívěsku je 28 mm a velikost kamene 3 mm. Přívěsek je zavěšený na nerezovém řetízku o délce 45 cm.

 

 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie