Přívěsek Kali jantra (45x50 mm)

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli jeho velikost je 45 x 50 mm.Kali jantru lze chápat jako označení transformace a léčení. Meditovat nad ní znamená úplně se odevzdat energii duchovního růstu a  udělat z emoční  katarze svoji duchovní výhodu.

550 

ks

Kali jantra

Po tisíce let byly jantry používány v tantrické tradici jako vizuální metafory pro duchovní tělo. Vyjadřovaly úctu a rozjímání podobně jako tibetské mandaly a meditace s jejich pomocí se rovná návratu do prvotního bytí. Jantry se skládají z archetypálních geometrických forem a tvarů a věří se, že nabízí vysvobození z pout otroctví. Existuje mnoho různých janter, z nichž všechny mají konkrétní záměry a významy. Jako geometrický symbol jantra reprezentuje vše, s čím se můžeme vnitřně ztotožnit v našem vědomí. Ma Kali - Matka času (a jeho zničení), je také předek dechu, božské lásky a transformace.
Elegantní Kali jantru lze chápat jako označení transformace a léčení. Meditovat nad ní znamená úplně se odevzdat energii duchovního růstu a udělat z emoční  katarze svoji duchovní výhodu.
36 center Kali jantry odpovídá 36ti principům tvorby. Centrální bod je elementární aspekt duše (Kali), ze kterého vše v hmotném světě vyzařuje.
Pět obrácených trojúhelníků (Aku) představuje obaly lidského vědomí : fyzický, životní síly, duševní/citový, moudrosti a blaženosti.
Trojúhelníky v obrácené poloze symbolizují regenerační sílu božské ženskosti, dva kruhy představují život a smrt.
Osm okvětních lístků lotosu, které obklopují centrální symbol, představují osm tattev přírody: zemi, vodu, oheň, vzduch, éter, nižší mysl, vyšší mysl a ego.

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli jeho velikost je 45 x 50 mm.

Řetízek není součástí výrobku.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie