Košík

Metatronova kostka - podložka pod karafu

Podložka pod skleničku je vyrobena z nerezové oceli a průměr kruhu je (7,2 x 6,5 cm).Podložka slouží k nabíjení a harmonizaci vody a je velkého formátu, který je vhodný pod džbány. Můžete si nosit svoji podložku stále s sebou a kdekoliv jí vložením pod nádobu čistit a nabíjet svoji vodu.

550 

Vyberte velikost

34x34mm
50x50mm
72x65mm
ks

Metatronova kostka

v sobě zahrnuje všechny prvky posvátné geometrie ( 5 platónských těles - "elementy" Voda, země, vzduch, oheň a pátý teprve oběvovaný element, tzv ether, nebo energie). Metatronova kostka obsahuje vše, co je potřeba k vytvoření všech hmotných projevů existencí (od atomu a krystalických mřížek, buněk živých organismů, přes planety, slunce, galaxie, galaktické soustavy, až po celý tento vesmír). Metatronova kostka má 13 center (resp. 12 + 1). 6 center (jang) s vědomím o hmotě, 6 (jin) o antihmotě a 1 jako středový (nulový) bod, v němž jsou všechny obsaženy, a v němž je jednota. Toto centrum (zvané také osobní nulový bod nebo duchovní srdce) je ohnisko vědomí tady a teď. Tento bod je bodem našeho středu, bodem, ve kterým se spojuje jang s jinem, je portálem do absolutní Jednoty a opravdové svobody ducha našeho multidimenzionálního Já.

Pomáhá k povznesení našeho vědomí na vyšší úroveň existence.

Podložka slouží k nabíjení a harmonizaci vody a je velkého formátu, který je vhodný pod džbány. Můžete si nosit svoji podložku stále s sebou a kdekoliv jí vložením pod nádobu čistit a nabíjet svoji vodu.

Podložka pod karafu je vyrobena z nerezové oceli a průměr kruhu je 72x65 mm, 50x50 mm, 34x34 mm.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie