Košík

Přívěsek Sei He Ki

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a velikost je 40 x 23 mm bez závěsu.

450 

Vyberte velikost

bez řetízku
s řetízkem
ks

Sei He Ki

má obecný význam "člověk a Bůh se stávají jedním". Je to mentálně-emocionální symbol.

Sei He Ki spojuje v jedno tělo i mysl. Pomáhá lidem vynést na povrch mentálně-emocionální příčiny jejich problémů. Symbol soustřeďuje a harmonizuje podvědomí s fyzičnem. Lze jej použít při léčení emocionálních i duševních problémů. Vyvažuje levou a pravou polovinu mozku a dává nám klid a harmonii. Je velmi účinný při problémech se vztahy a lze jej použít na různé problémy: nervozitu, strach / fóbii, depresi, hněv a smutek.

Možné použití:

    Lze jej použít k léčení zneužívání drog, alkoholu, kouření apod.
    Lze jej použít pro redukci váhy.
    Lze jej použít k nalezení věcí, které jsme založili - požádáme o pomoc, abychom našli xxx. Přestaneme se snažit tento objekt najít - a brzy se o něj zakopnout nebo nám přijde na mysl, kam jsme ho založili.
    Používá se na zlepšení paměti pro učení a čtení.
    Napomáhá léčící procesu.

Tento symbol souvisí s rovnováhou mezi jin a jang. Levá strana představuje jang a levou mozkovou hemisféru (logiku, struktury, lineární myšlení, čas, verbalizace) a pravá strana představuje jin a pravou mozkovou hemisféru (představivost, pocity, intuici, obraznost, analogie). Když stojíme oproti pacientovi a kreslíme tento symbol, tak jangová část se kryje s jeho pravou hemisférou a jinová s levou, čímž tyto hemisféry vyvažujeme.

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a velikost je 40 x 23 mm bez závěsu.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie