Přívěsek Scarabeus se slunečním kamenem TiN (50x67 mm)

otěruvzdorný a zdravotně nezávadný. V přívěsku je zasazený sluneční kámen. Řetízek je pozlacený a jeho délka je 50 cm. Velikost 50 x 67 mm.cm.Skarabeus je symbolem vycházejícího slunce, slunečního cyklu, ochránce před zlem a zmrtvýchvstání.

970 

ks

Skarabeus                                                                                                                                                                                                  

je symbolem vycházejícího slunce, slunečního cyklu, ochránce před zlem a zmrtvýchvstání. V Heliopolisu byl chápán jako projev tvůrce světa, jako bůh Chepri, „vycházející slunce“ , patrně podle kuliček obsahující zárodky jeho potomstva, které valí před sebou, a které připomínají pohyb slunce.

Sluneční kámen                                                                                                                                                                                    vnáší do života radost a světlo. Tento kámen, který je silně nabitý sluneční energií, vás vnitřně prozáří. Naučí vás nezávislosti k vašim nejbližším, a umění říkat lidem „ne", a jak si řídit svůj osud. Napomáhá pozitivnímu myšlení. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru. Dodává tělu velké množství fyzické energie v době stresů a nemocí. Je též ochranným kamenem.                                                                        Léčebné využití: proti chronickým bolestem v krku, napomáhá při žaludečních vředech, udržuje v rovnováze všechny orgány, ulevuje od bolestí, revmatizmu a potížích s chrupavkami.

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a jeho povrch je povlakován nitridem titanu, což dává přívěsku krásnou zlatou barvu. Tento povrch je otěruvzdorný a zdravotně nezávadný. V přívěsku je zasazený sluneční kámen. Řetízek je pozlacený a jeho délka je 50 cm. Velikost 50 x 67 mm.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie