Košík

Přívěsek Motýlek

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a jeho velikost je 48 x 35 mm. Přívěsek je zavěšený na nerezovém řetízku.

550 

Vyberte velikost

Varianta 1
Varianta 2
ks

Motýlek

Cyklus motýla je pro nás duchovním učením.

Před tím než se z motýla stane nádherný okřídlený tvor musí projít určitými stádii vývoje. Z vajíčka se nejprve vylíhne housenka, housenka se po nějaké době zakuklí, zde projde transformací a z kukly vychází znovuzrozený tvor. Velkolepý život motýla silně odráží proces duchovní transformace, kdy každý z nás má možnost zrodit se znovu skrze děje uvnitř sebe sama, skrze vnitřní duchovní přerod. Tím, že ustoupíme z vnějšího světa a stáhneme se do svého vnitřního, zrodíme se do nového stavu vědomí, kde už se na své okolí nedokážeme dívat svýma starýma očima a tak nás i lidé okolo začnou vnímat odlišně.
Přeměna motýla, stejně jako naše duchovní transformace pokračuje dál po smrti. Se smrtí se stáhneme z fyzického světa , odkládáme starý kabát a jsme znovuzrozeni do jiné dimenze, kde se učíme žít jinak, létat, tvořit.
Symbol motýla nám také připomíná "žij tady a teď, žij naplno"

Vídáte pořád a všude motýly? Je možné, že je to Vaše silové duchovní zvíře. V mnoha kulturách jsou zvířata považována za posly zpráv od Velkého ducha. Při pohledu na zvíře, na jeho povahu, silné stránky, vlastnosti, sklony, jsem schopni si uvědomit dar, který nám dané zvíře přináší.

Motýl přináší dar ochrany, duchovního znovuzrození, proměnu, kreativitu, nekonečný potenciál, vibrující radost, změnu vzestupu a schopnost prožívat zázrak života.

Pokud Vás životem začali provázet motýli, můžete se ptát sami sebe, jaké změny ve svém životě potřebujete, aby jste mohli žít více v harmonii se svým nitrem. Co můžete udělat, aby jste žili s větší radostí a svobodou. Co byste mohli udělat, aby se rozzářila Vaše duše a jak vyvolat pocit radosti a údivu. Nebo už ve svém životě zažíváte obrovské změny a motýl Vám prostě jen připomíná, že je vše v pořádku. Transformace je přirozenou součástí života, důvěry v proces. A přítomnost motýla pomáhá v dalším postupu.

Symbol motýla je také připomínkou božské přítomnosti


Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a velikost je 48x35 mm. Přívěsek je zavěšený na nerezovém řetízku.

Přívěsek má dvě varianty:

- varianta 1 je s řetízkem uchyceným na jednom křídle                                                                                                                                    
- varianta 2 je s řetízkem uchyceným za obě křídla

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie