Košík

Přívěsek Mořský koník s měsíčním kamenem

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli o vlikosti 55x23 mm, oko mořského koníka tvoří měsíční kámen o velikosti 3 mm, koník je zavěšený na nerezovém řetízku o délce 45 cm.

700 

ks

Mořský koník

Přináší plodnost, sílu a je symbolem boha moře - Poseidóna, čímž se stává vládcem vodní zvířeny.

Jeho pokojné a mírumilovné pohyby vyjadřují radost z vlastního bytí. Symbolizuje také trpělivost a odhodlanost. Je stálý a tak svého partnera nikdy neopustí. Jeho tělo jako by bylo stvořeno z mnoha částí - to svědčí o jisté kreativitě.

Číňané věří, že mořský koník je druh vodního draka a přináší štěstí. Odtud se tato pověra rozšířila do Evropy. Námořníci věděli, že uvidí-li koníka, bude jim štěstěna přát. Síla, trpělivost, přátelství, oddanost, kreativita a štěstí - to vše se snoubí v tomto nádherném  tvoru.

Měsíční kámen

Užití: láska, ochrana, spánek, mládí, intuice, klid
Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetě Měsíc a elementu vody.
Je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit.
Léčebné využití: léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli o vlikosti 55x23 mm, oko mořského koníka tvoří měsíční kámen o velikosti 3 mm, koník je zavěšený na nerezovém řetízku o délce 45 cm.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie