Košík

Přívěsek Mořský koník s etiopským opálem

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli o vlikosti 55x23 mm, oko mořského koníka tvoří etiopský opál o velikosti 3 mm, koník je zavěšený na nerezovém řetízku o délce 45 cm.

700 

ks

Mořský koník

Přináší plodnost, sílu a je symbolem boha moře - Poseidóna, čímž se stává vládcem vodní zvířeny.
Jeho pokojné a mírumilovné pohyby vyjadřují radost z vlastního bytí. Symbolizuje také trpělivost a odhodlanost. Je stálý a tak svého partnera nikdy neopustí. Jeho tělo jako by bylo stvořeno z mnoha částí - to svědčí o jisté kreativitě.

Číňané věří, že mořský koník je druh vodního draka a přináší štěstí. Odtud se tato pověra rozšířila do Evropy. Námořníci věděli, že uvidí-li koníka, bude jim štěstěna přát. Síla, trpělivost, přátelství, oddanost, kreativita a štěstí - to vše se snoubí v tomto nádherném  tvoru
.

Etiopský opál

je kamenem srdečnosti a přívětivosti. Rozpouští zábrany, stud a ostýchavost. Podporuje náklonnost, velkorysost a vcítění se do druhých. Činní svého majitele přívětivějším a otevřeným v myšlení i jednání. Učí nesobeckému jednání, lásce a nenásilí. Vnáší do našeho života pocit lehkosti. Pomáhá zapomenout na naše starosti a vyjádřit sami sebe více otevřeně. Uzdravuje přílišné emoce. Rozpouští staré, již překonané vzorce chování a pomáhá nám vyvářet nové myšlenky a koncepty. Opál je kamenem naděje, velkého úspěchu a pro věrné milence též kamenem lásky.

Léčebné využití: Udává se, že opál napomáhá při léčbě  srdce, problémů plic a sleziny. Má prý vliv na zklidnění podrážděné pokožky. Často se uvádí, že opál pomáhá konvenční léčbě při diabetes a hypoglykémii. Pomáhá při čištění a aktivaci základní čakry. Mimořádně účinný při bolestech hlavy.
Užití: štěstí, síla, peníze, krása, duševní rozvoj
Vlastnosti: pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům.
Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie, přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit „neviditelnými“, pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.
Léčebné využití: léčí infekce a horečky, blahodárně působí na zrak, odstraňuje premenstruační syndrom, pomáhá při porodu, čistí krev a ledviny a dodává celkovou sílu k životu.
Naleziště: Etiopie
Barvy: bezbarvý, bílý, žlutý, oranžový, růžový, černý, tmavě modrý
Technický popis: silikát, ztvrdlý silikagel, zbarvený buď oxidy železa do žluta a ruda, oxidy manganu do černa, průhledný až průsvitný, skelného silně opalizujícího lesku, bez štěpnosti. Stupeň tvrdosti: 5-6

Etiopské opály se obtížně fotí, proto se můžou v závislosti na úhlu dopadu světla mírně lišit od fotografie.

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli o vlikosti 55x23 mm, oko mořského koníka tvoří etiopský opál o velikosti 3 mm, koník je zavěšený na nerezovém řetízku o délce 45 cm.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie