Košík

Přívěsek 2. čakra - sakrální čakra - Svadhišthána

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a průměr kruhu je 35mm.

450 

ks

Sakrální čakra

Druhá primární čakra nese označení sakrální čakra, v originále svadhišthána. Nachází se v pánevní oblasti. Sakrální čakra se pojí především se schopnosti zpracovávání nových zkušeností a poznávání nových lidí. Ovlivňuje ale i kreativitu a sexualitu.
Otevřením této čakry a jejím vyvážením umožníte sami sobě plně prožívat intimní vztahy. Také vám zprostředkuje ničím nerušený tok kreativity z univerzálního zdroje.
Jak se projevuje zablokovaná sakrální čakra? Může vypadat jako problémy s reprodukčními orgány, může se ale také projevit jako deprese či časté výkyvy nálad. Zablokovaná sakrální čakra navíc omezuje kreativitu.
Druhá čakra ovlivňuje pohlavní orgány, tlusté střevo, spodní část páteře, pánev, slepé střevo, močové ústrojí, ledviny, kyčle a všechny tekutiny v těle. To, že máte zablokovanou 2.čakru, se může projevit například chronickou bolestí spodní části zad, zánětem sedacího nervu, bolestmi pánve, různými gynekologickými a porodními obtížemi, potížemi s močením a také sexuální impotencí.

Druhá čakra se vyvíjí ve věku od 7 do 14 let. Témata, kterých se týká, jsou: sexualita a vitalita, peníze a chtíč, emoce (strach, radost, hněv..), pocity viny a obviňování, síla a kontrola, tvořivost a ničení, etika a čest ve vztazích, schopnost riskovat. Těmito tématy, souvisejícími s druhou čakrou, se zabýváme ještě v 57. až 63. roce života. Po odblokování druhé čakry můžete získat schopnost porozumět koloběhu tvoření a ničení, životu a smrti. Vrátí se vám prapůvodní pocity zapojení se do proudu života, smyslnost, erotika a tvořivost, budete cítit údiv a nadšení. Pokud chcete svoji druhou čakru udržet funkční, měli byste jednat poctivě a čestně ve vztazích s druhými lidmi, obzvláště v partnerství. Také byste měli vědomě tvořit svazky, které podpoří váš osobní vývoj, ne ty, které mu brání. Naučte se rozhodovat ve světě protikladů a zbavte se touhy po pomstě.

Svoje čakry můžeme harmonizovat a vitalizovat různými způsoby. Noste oranžové spodní prádlo, obklopujte se oranžovými barvami.
Dalším z nich je nošení symbolu čakry na těle. Při nošení se snažíme vnímat svoje pocity a ladit se na tuto čakru, přívěsek můžeme nechat ležet ve svojí blízkosti nebo si ho zavěsit nad postel, nebo dát pod matraci.

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a průměr kruhu je 35mm.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie