Pánské tričko s Dodekahedronem

Vysoce kvalitní pánské triko s vysokou hustotou pleteniny. Nízký průkrčník z žebrovaného úpletu s přídavkem elastenu, bez bočních švů.

450 

Dodekahedron

je nejvšestrannější a nejsilnější z pěti polyhedronů platónských těles Sakrální geometrie, na nichž je založen atomární, molekulární a buněčný život. Mnoho lidí v minulosti věřilo, že je to symbol vesmíru nebo idealizovaná forma Božského myšlení, vůle nebo myšlenky. Jeho aspekty a symetrie přinutily naše oči a srdce k hlubšímu pozorování života. Základními vlastnostmi dodekahedronu jsou: očištění energie místnosti, pomoc při komunikaci, zesílení záměru a posílení čaker. Zaměření se na tento symbol nám pomůže zapojit se do Božské meditace.

 

Velikost obrázku: 27 cm
Barva trička: tmavě modrá

Materiál: Single jersey, 100% poločesaná bavlna, prstencově dopřádaná
Plošná hmotnost: 190 g/m2

Vysoce kvalitní pánské triko s vysokou hustotou pleteniny. Nízký průkrčník z žebrovaného úpletu s  přídavkem elastenu, bez bočních švů.

  • Pratelné na 40°C, tričko perte otočené na rubovou stranu v pracích prostředcích bez bělidel.
  • Kvalitní triko s vysokou hustotou pleteniny 
  • Lehké projmutí v pase 
  • Vysoká gramáž 190g/m2 
  • Nízky průkrčník z žebrovaného úpletu s elastanem
 • Údržba

  Střední žehlení, teplota žehličky max. 150°C, např. polyester, vlna Normální prací cyklus s maximální teplotou 40°C Zákaz bělení. Při praní používat jemný prací prostředek Nesmí se sušit v bubnové sušičce Zákaz chemického čištění

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie