Košík

Náramek Atlantů

Náramek je vyrobený z nerezové oceli. Velikost 11 x 50 x 64 mm

1 300 

1
ks

Symbol Atlantů

má mimořádné působení, které je cítit již při prvním kontaktu, říká se mu také zázrak mikromagnetismu.
Prastarý znak Atlantů je tvarovým zářičem, jehož vibrace vytváří ochranný obal kolem aury člověka, stabilizuje ho a chrání před všemi nežádoucími vlivy a nebezpečím, a to na všech úrovních. Díky tomuto působení se postupně obnovuje "původní nastavení", dochází k regeneraci a uzdravování organismu, stabilizaci a posílení imunity těla, návratu citlivosti a vnímavosti k jemnohmotnému světu (proto se říká, že znak Atlantů bystří intuici, přináší schopnost jasnovidění, jasnoslyšení atd.).

Historie
První doložené zmínky o znaku Atlantů pocházejí z roku 1860. Tehdy jej nalezl v podobě prstenu francouzský egyptolog, markýz d'Agrain, v Egyptě, v Údolí králů. Prsten byl vyroben z kameniny a zajímavé přitom bylo, že znak nebyl pro egyptskou kulturu vůbec typický. Bylo zřejmé, že je mnohem starší. Proto byl tento záhadný působivý znak přisouzen kultuře Atlanťanů, která existovala v dobách před Egyptem. Odtud tedy název - Prsten Atlantidy (Prsten Atlanťanů). Prsten byl zkoumán mnoha nejrůznějšími institucemi. Od psychotroniků až po výzkumné ústavy ve Francii, ve Vídeňském institutu biokybernetiky, kde byly výsledky zveřejněny i v televizním vysílání. V Anglii, kde je uložen originál, jsou účinky prstenu dokazovány na aurafotografiích a jiných fyzikálních měřeních. Celkově bylo konstatováno, že se jedná o jeden z nejpřekvapivějších zázraků fyziky mikrovlnění.

Působení znaku Atlantů
Působení znaku Atlantů je stejné jak u prstenů, tak u přívěsků. Nejde o formu, ale o znak samotný. Tento znak generuje zvláštní druh energie, která je vždy pozitivní a prospěšná. Záření tohoto znaku je charakterizováno bílou barvu a obsahuje všechny energie potřebné pro harmonický život. Skoro by se dalo jeho působení přirovnat k ochrannému bílému hávu, který si na sebe člověk oblékl, který jej chrání a udržuje funkce všech jeho těl v přirozeném, vitálním a harmonickém stavu.

Náramek je vyrobený z nerezové oceli. Velikost 11 x 50 x 64 mm. Náramek se dá upravit přesně na Vaši ruku.

 

 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie