Košík

Mandala Bohyně Taygete

Mandala je kreslená pastelkami a je nezarámovaná. Rozměr obrazu: 50x50 cm.

3 000 

50x50cm
ks

Bohyně Taygete

Taygete je jednou ze sedmi dcer Pleione a Titána Atlanta. Podle řecké báje se sedm sester tak soužilo zármutkem nad smrtí bratra Hyanta, že si vzaly život a Zeus je proměnil v souhvězdí Plejády. První z nich Maia se stala matkou boha Herma, druhá Merope s estala ženou korintského krále Sísyfa, třetí Elektra byla matkou krále Dardana, praotce zakladatele Tróje Ila. Čtvrtá Taygete se stala matkou prvního spartského krále Lakedaimona.

Plejády byly průvodkyněmi bohyně Artemis. Byly tak krásné, že není divu, že je milostně pronásledovali muži. Před Orionem prchaly tak dlouho, až se bohové slitovali, proměnili je v holubice a poté je vyzvedli na oblohu, kde Plejády září jako souhvězdí.

DÍVEJ SE DO SEBE

Mandala je výrazně ženská, posiluje ženskou stránku a intuici.Taygete Vám pomáhá vidět Vaši pravou ženskou krásu. Dovolte jí zbavit Vás předsudků o tom, co je krása měřítkem ostatních. Propadněte své Vlastní kráse, svému kouzlu a šarmu, své tvořivosti a podnikavosti. Také se nazapomeňte hýčkat a odpočívat. Prostě jen bezbřeze lenošte, protože kdo chce tvořit, probudit nespoutaného ducha a vášeň, musí načerpat sílu z nitra své bytosti, z klidu a nehemžení. Až zjistíte, že Vaše oči nesměřují ven, ale dovnitř, proniknete do tajemství, která jsou skrytá, která jsou Vaše, která Vám posílají Vaši předkové, kterými jste chráněna a zároveň obdařena velikou mocí. Můžete hory přenášet, ale prozatím bude stačit, když budete tančit, malovat, zpívat, stavět, pěstovat... prostě to, co jste vždycky chtěla.

Mandala je kreslená pastelkami a je nezarámovaná. Rozměr obrazu: 50x50 cm.

Nakreslení mandaly trvá 2 - 3 týdny.

 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie