Květ života - podložka pod hrníček

Podložka pod hrníček je vyrobena z nerezové oceli a průměr kruhu je 6 cm.Podložka slouží k nabíjení a harmonizaci vody a je velkého formátu, který je vhodný pod džbány. Můžete si nosit svůj květ života stále s sebou a kdekoliv si vložením květu života pod nádobu čistit a nabíjet svoji vodu.

520 

60mm
ks

Květ života

Podložka slouží k nabíjení a harmonizaci vody a je středního formátu, který je vhodný pod hrníčky nebo větčí skleničky. Můžete si nosit svůj květ života stále s sebou a kdekoliv si vložením květu života pod nádobu čistit a nabíjet svoji vodu.

Jeden ze symbolů posvátné geometrie obsahující starověké posvátné významy. Je to vizuální propojení vláken života skrze všechno živé.obsahující záznamy z Akášy. Obsahuje všech 5 platónových těles. Podle Platóna se oheň skládal ze čtyřstěnů, vzduch z osmistěnů, voda z dvacetistěnů a země z krychlí, obrys světa pak tvořil dvanáctistěn. Pravidelným mnohostěnům se ještě dnes říká "platónova tělesa. Obsahuje též Kabalistický strom života, Metatronovu kostku(krychli), Davidovu hvězdu -Merkabu, Spirálu vědomí.

Podložka pod karafu je vyrobena z ocele a průměr kruhu je  6 cm.

Výroba : Roman Kopecký

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie