Aqua křišťál duhové aury č. 10

Křišťály prošly speciálním léčebným procesem, na jejich povrch je nanesen odpařený titan v přehřáté vakuové peciKřišťál je omotaný nerezovým drátem a zavěšený na nerezovém řetízku. Délka řetízku je 47 cm, velikost kamene je 49 x 10 x 9 mm.

350 

Aqua křišťál duhové aury

Křišťály prošly speciálním procesem, ve kterém byl na jejich povrch nanesen odpařený titan v přehřáté vakuové peci. Mnoho lidí se domnívá, že tento tepelný proces snižuje jejich energii, ale je tomu právě naopak, tento proces jim dodává jedinečné vlastnosti. Energie v krystalech se po tomto procesu dramaticky zvyšuje a přidává nové vlastnosti. Tento krystal je nebitý a očištěný při meditaci na samoléčebné procesy v těle. Jde o velmi silný křišťál duhových odlesků.

Tyto křišťály ztělesňují jemnou, milující andělskou a kosmickou energii. Aura na křišťálu je jako schodiště do nebe, které letí na stále vyšších frekvencích do astrální a duchovní říše. Tyto kameny jsou mocné vyrovnávače duality a pomáhají při hledání vnitřního bodu harmonie, která přesahuje polaritu a spojuje nás s božskou energií tvůrce. Umožňují přístup k rozšířenému stavu vědomí a naladit se na své nejvyšší Já.

Užívejte  křišťál na léčení krční čakry k láskyplné komunikaci, zklidnění hněvu a uvolnění stresu, je silně spojený s vodou, a proto je také vhodný k nalézání pravdy a emocí. Může být také používán k čištění všech čaker, harmonizuje energetické pole s fyzickým tělem. Andělský křišťál je skvělý v léčení úzkostí, záchvatech paniky a různých fóbií. Tento kámen čistí, hojí, uklidňuje auru a uvolňuje napětí. Křišťálem můžete aktivovat světelné tělo a uzemnit ho ve fyzickém těle. Křišťál též pomáhá léčit aurické otvory vytvořené stresem, toxiny a mentálními modely každodenního života.

Křišťál je omotaný nerezovým drátem a zavěšený na nerezovém řetízku. Délka řetízku je 47 cm, velikost kamene je 49 x 10 x 9 mm.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie