Košík

Přívěsek Uzdravování s ametystem - měď

Přívěsek je vyrobený z mědi. Jeho velikost bez závěsu je 35 mm. Přívěsek je zavěšený na řetízku o délce 42 cm. Ametyst vsazený uprostřed přívěsku má 4 mm.

540 

Vyberte velikost

Přívěsek s řetízkem
Přívěsek bez řetízku
ks

Uzdravování

pomáhá uvědomit si svá zranění, dostat se ke kořenům a dopřát si uzdravení. Nechej na sebe působit léčivé doteky mandaly, která něžně vstupuje do srdce, hladí ho a odplavuje bolest a zranění. Přijímej co se děje, pochop svoji osobnost a hledej příčiny a význam okolních událostí.

Ametyst

je po staletí obecně považován za mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Již od dob starých Římanů se o něm udává, že má silnou podpůrnou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Dodnes je ametyst považován v literatuře za kámen klidu, který zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. 

Ametyst v lidové tradici je kámen pravé, ryzí lásky, který posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. 

Staří Římané jej používali při hojném popíjení vína, protože věřili, že ametyst jim pomůže eliminovat opilost a kocovinu. Od té doby se udává, že ametyst pomáhá při problémech s alkoholismem a při jiných závislostech. Staří Římané používali ametyst při hojném popíjení vína, protože věřili, že ametyst jim pomůže eliminovat opilost a kocovinu. Od té doby se udává, že ametyst pomáhá při problémech s alkoholismem a při jiných závislostech.

Přívěsek je vyrobený z mědi. Jeho velikost bez závěsu je 35 mm.  Přívěsek je zavěšený na  řetízku o délce 42 cm. Ametystr vsazený uprostřed přívěsku má 4 mm.

 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie