Přívěsek Sluneční květ TiN se slunečním kamenem

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a jeho povrch je povlakován nitridem titanu, což dává přívěsku krásnou zlatou barvu. Tento povrch je otěruvzdorný a zdravotně nezávadný.Ve středu přívěsku je zasazený lab opál.Velikost přívěsku je 35 mm a je zavěšený na nerezovém řetízku o délce 42 cm.

710 

ks

Sluneční květ                                                                                                                                                                                      

Přívěsek podporuje umění se rozhodnout ve správné chvíli. Propojuje mozkové hemisféry, pomáhá dostat se do svého středu a spojit se s intuicí. Barva kamene je černá se zelenými, zlatými a rudými odlesky. Kámen pomáhá ochraňovat před negativními vlivy.

Sluneční kámen

Léčebné využití: proti chronickým bolestem v krku, napomáhá při žaludečních vředech, udržuje v rovnováze všechny orgány, ulevuje od bolestí, revmatizmu a potížích s chrupavkami.
Užití: zdraví, ochrana, radost, energie, sexuální energie
Vlastnosti: projektivní kámen, přiřazen planetě Slunci a elementu ohně.
Tento kámen, silně nabitý sluneční energií, vás vnitřně prozáří. Je ochranným kamenem, dodává silnou ochrannou energii do Vašich domovů. Vnáší do života radost a světlo. Přináší hluboké spojení se světlem a Sluncem. Naučí vás nezávislosti k vašim nejbližším, a umění říkat lidem „ne“. Učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Napomáhá pozitivnímu myšlení. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru. Pomáhá lidem při potížích způsobených střídáním ročních dob. Čistí čakry, zvyšuje intuici a dodává tělu velké množství fyzické energie v době stresů a nemocí. Přikládáním na 2. čakru zvyšuje sexuální energii.
Naleziště: Indie

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a jeho povrch je povlakován nitridem titanu, což dává přívěsku krásnou zlatou barvu. Tento povrch je otěruvzdorný a zdravotně nezávadný.Ve středu přívěsku je zasazený sluneční kámen. Velikost přívěsku je 35 mm a je zavěšený na nerezovém řetízku o délce 42 cm.

 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie