Přívěsek Infinity s rubínem

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a průměr kruhu je 33 mm, ve středu přívěsku je zasazený ametyst o průměru 4mm. Přívěsek je zavěšený na řetízku o délce 47 cm.

620 

ks

Infinity - nekonečno    

nemá žádný začátek ani konec, nedá se spočítat ani změřit, nemá žádné hranice. Přívěsek pomáhá objevit náš potenciál, naše nekonečné možnosti, posunout hranice, uskutečnit touhy a sny.                                                                                                                                        
Symbol rození a umírání, neustálého koloběhu života a smrti, duchovního růstu a postupu na vyšší úrovně bytí.

Rubín    

Léčebné využití: předcházení střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.
Užití: síla, radost,ochrana, bohatství, proti nočním můrám, odvaha
Vlastnosti: patří energii projektivní, elementu ohně, planetě Mars.
Je to kámen bohatství i ochrany. Vytváří štít proti všem druhům útoků. Představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje motivaci, směruje k realistickým cílům, vybízí nás vydat se za svým štěstím, zastavuje zlost a negativní energie a přeměňuje je v pravý opak. Dodává odvahu, navozuje pozitivní stav mysli a pomáhá tvrději čelit útokům během hádek a názorových střetů.

Přívěsek je vyrobený z nerezové oceli a průměr kruhu je 33 mm, ve středu přívěsku je zasazený rubín o průměru 6mm. Přívěsek je zavěšený na řetízku o délce 47 cm.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie